Koordinátor zakázek / Specialisté podpory podnikání

FirmaQuality Group s,r,o,
ÚvazekHPP
Mzdaod 35 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Práce na plný či zkrácený úvazek.

Pracovní náplň této pozice:
o Koordinátor zakázek pro výběrová řízení projekční kanceláře.
o Zpracování formální stránky nabídek / poptávek pro projekční kancelář.
o Posouzení nabídek / poptávek.
o Podpora při vytváření cenotvorby.
o Průběžné zpracovávání výsledků výběrových řízení.
o Příprava pro provádění finančních rozborů výběrových řízení.
o Komunikace s partnerskými firmami.
o Příprava podkladů a komunikace s úřady na stávajících zakázkách.
o Vedení asistentky kanceláře.
o Organizační a komunikační schopnosti.
o Schopnost týmové práce.
o Systematický a pečlivý přístup.
o Schopnost analýzy psaného textu.
o Ochota vzdělávat se.

Jsme flexibilní:
o Volný začátek a konec pracovní doby.
o Zkrácená pracovní doba dle individuální domluvy.
o Práce v přátelském týmu do velikosti 18 osob.
o Vlastní organizace práce.
Myslíme na Vás:
o Jedenkrát ročně víkendový wellness pobyt pro dva.
o Občerstvení na pracovišti (ovoce, cereálie, čaj, káva).
o Laser game, bowling, posezení v restauraci, vánoční večírky.
o Služební telefon s daty a voláním i pro soukromé účely.
o Hrazené parkování nebo příspěvek na dopravu.
Možnosti pracovního poměru:
o Dokončené magisterské studium na vysoké škole humanitního nebo technického oboru.
o Nástup je možný ihned.
o Plný nebo částečný úvazek (HPP).
o Možnost spolupráce při rodičovské dovolené.
o V případě zájmu prosíme o zaslání CV a také si rádi přečteme pár řádků o Vás ([email protected])

Mzdové ohodnocení:
Od 35 000 Kč / měsíc dle praxe a schopností

Rádi Vás poznáme a těšíme se na osobní setkání.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vysokoškolské (magisterské)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Brněnská 1027, Rosice, 66501, Česko
mzda, plat (hrubý):od 35 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Quality Group s,r,o,, IČ: 08879737
datum zveřejnění nabídky práce:21. 03. 2024